Акційні тарифи

 

Інтернет провайдер ХОМЛІНК надає спеціальні умови для всіх нових клієнтів в багатоповерхових будинках, на підключення до мережі Інтернет на швидкості в 1 Гігабіт/с!
Скористайтесь спеціальною акційною пропозицією та користуйтесь Інтернетом на гігабітній швидкості та підпискою від MEGOGO протягом 1 року з моменту підключення.

Для нових користувачів ми пропонуємо чотитри акційні тарифи:
-SuperGig + MEGOGO Легка за ціною 149 грн/міс, де в послугу вже включено передплату MEGOGO Легка вартістю 99 грн/міс.
-SuperGig + MEGOGO Оптимальна за ціною 249 грн/міс, де в послугу вже включено передплату MEGOGO Оптимальна вартістю 199 грн/міс.
-SuperGig + MEGOGO Спорт за ціною 259 грн/міс, де в послугу вже включено передплату MEGOGO Спорт вартістю 199 грн/міс.
-SuperGig + MEGOGO Максимальна за ціною 349 грн/міс, де в послугу вже включено передплату MEGOGO Максимальна вартістю 299 грн/міс.

Акція діє тільки нових абонентів ТОВ «ХОМЛІНК» за критерієм відсутності активного підключення за необхідною адресою з початку дії акції, а також можливість переходу мають абоненти з тарифу «Акція-2021», зателефонувавши до кол-центру компанії.

Після завершення 1 року, тариф автоматично переводиться на актуальний на час переходу регулярний тарифний пакет.
 

Якщо Ви вже підключились до мережі Інтернет кабелем Ethernet від іншого оператора та незадоволені швидкістю, якістю або ціною, ми пропонуємо отримати до 500 грн на рахунок на наступних умовах:

  • ми перенесемо залишок на рахунку у системі Вашого старого провайдера, але цей залишок необхідно продемонструвати монтажній бригаді при підключенні, та адреса та прізвище абонента повинні співпадати з фактичною адресою підключення;
  • додатково або за неможливості отримання залишку ми перенесемо суму в еквіваленті кількості днів на новообраному тарифному планів в мережі ХОМЛІНК, що в абонента вже оплачене у старого провайдера.
  • кожен абонент гарантовано отримує на рахунок кошти у розмірі обраного ним тарифного плану в мережі ХОМЛІК.
  • загальна сума нарахованих та перенесених коштів не може перевищувати 500 грн.
  • бонусні кошти можуть бути використані лише в рахунок абонплати.